معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از بازگشایی مسیر رفت و برگشت میدان آذربایجان به اتوبان پاسداران تا شب یلدا خبر داد.

    به گزارش تبریزمدرن ، محمدحسین اسحقی با اعلام این خبر گفت: با تلاش مجموعه شهرداری تبریز  انشاالله تا پایان سال جاری هر سه پروژه مرتبط با تبریز ۲۰۱۸ به اتمام خواهند رسید.

    معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز گفت: پروژه های میدان آذربایجان، مقبره الشعرا و مرکز همایش های بین المللی تبریز، علیرغم تمام مشکلات مالی با تدابیر و همت تیمی مدیران ارشد شهرداری تبریز و شهرداران مناطق در حال انجام است .

    وی با اشاره به اینکه هر سه پروژه مورد اشاره در حال حاضر فعال هستند، افزود: با ادامه روند فعلی مرکز همایش های بین المللی تبریز تا ۲۲ بهمن به اتمام خواهد رسید، همچنین پروژه های میدان آذربایجان و مقبره الشعرا نیز به صورت کامل به اتمام خواهند رسید.

    اسحقی در خصوص وضعیت حال حاضر میدان آذربایجان گفت: در دو هفته گذشته به دلیل بارش برف در شهر و همچنین جهت جلوگیری از ایجاد آلودگی هوا کارخانه تولید آسفالت شهرداری تبریز عملیات تولید خود را متوقف کرده بود همچنین با توجه به بارش برف امکان آسفالت‌ریزی مسیر رفت و برگشت میدان آذربایجان به اتوبان پاسداران مهیا نبود اما در حال حاضر عملیات آسفالت ریزی مسیر رفت و برگشت پاسداران به میدان آذربایجان در حال اجراست.

    معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: انشاالله تا اول دی ماه مسیر رفت و برگشت میدان آذربایجان به اتوبان پاسداران بازگشایی شده و تردد اتومبیل ها در این مسیر آغاز خواهد شد تا شاهد ترافیک روان و امن در این نقطه از شهر باشیم.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت پایتخت هنر محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار