به گزارش تبریزمدرن، رسول موسایی در بازدید از محل احداث پایانه شرق تبریز اظهار داشت: تکمیل و ایجاد راههای دسترسی پایانه شرق تبریز از اولویت های اساسی اجرا و تکمیل این پروژه ترافیکی است.

    قائم مقام شهردار تبریز با اشاره به اینکه احداث این ترمینال تحول چشمگیری در ترافیک و همچنین منظر شهری شرق تبریز بوجود خواهد آورد اظهار داشت: انتقال گاراژهای فعال در منطقه دروازه تهران به ترمینال شرق تبریز یکی از اهداف احداث این ترمینال است و ضروری است سازمان پایانه ها در احداث و پیشبرد این پروژه تسریع نماید.

    ساخت پایانه شرق تبریز جهت ارایه سرویس و خدمات به شهروندان ساکن در شرق شهر تبریز در حال احداث است. موسائی قائم مقام شهردار تبریز به همراه یوسفی معاون حمل ونقل ترافیک تبریزشهرداری تبریز و قلیزاده مدیرعامل سازمان پایانه های از پایانه شرق تبریز بازدید کرد.

    در این بازدید مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری تبریز با تشریح مسایل و نحوه ادامه عملیات اجرایی این پروژه و همچنین انتخاب مشاور طراحی و تهیه نقشه های اجرایی نسبت به اهمیت موضوع احداث پایانه شرق تبریز توضیحاتی  ارایه کرد.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت پایتخت هنر محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار