اختصاصی تبریزمدرن: بعد از گذشت فرصت دو ساله برای مسئولین شهر تبریز، جهت آماده سازی شهربرای رویداد مهم و جهانی تبریز ۲۰۱۸ این فرصت در حال اتمام میباشد ولی نه مسئولین شهری و نه مسئولین استانی و نه مسئولین کشوری اقدامی موثر در این راستا جهت معرفی شایسته تبریز برای جهانیان انجام ندادند!

  به گزارش تبریزمدرن، فرصت دو ساله رویداد گردشگری ۲۰۱۸ تمام شد و تبریز با دستان خالی به استقبال میهمانان و گردشگران جهانی میرود! که جای بسی تامل و تاسف دارد.

  تبریزی که زمانی پنجمین شهر بزرگ جهان بود هم اکنون در تقلای مسئولین استانی و کشوری است تا بودجه ای هرچند خرد برای رویداد گردشگری پرداخت کنند تا آبروی ایران را به جان خریده و در میان کشورهای اسلامی خودی نشان دهد.

  طبق شنیده ها دولت هم با وجود وعده های پیشین مبنی بر اختصاص ۷۰۰ میلیاردی برای رویداد گردشگری تبریز ۲۰۱۸ ،از بد روزگار ازوعده خویش شانه خالی کرده و تنها به ده میلیارد برای این رویداد مهم اکتفا نموده است!

  حال بر فرض محال گیریم این خلف وعده به دلیل وضعیت نامناسب اقتصادی کشورمان باشد، ولی نکته مهمتر اینجاست که مقامات کشوری حداقل میتوانند اقدمات بی هزینه ای در حق تبریز مظلوم انجام دهند تا حداقل کمکی در راستای موفقیت تبریز در رویداد گردشگری ۲۰۱۸ بنمایند که به شرح ذیل چند مورد آنرا میتوان اسم برد :

  • برگزاری تمامی اجلاسها ،همایشها، نمایشگاه های کشوری و بین المللی سال ۹۷ در شهر تبریز

  • اجرای ویژه برنامه های معرفی تبریز و رویداد ۲۰۱۸ در شبکه های مختلف تلوزیونی و رایدویی

  • نصب لوگوی تبریز ۲۰۱۸ در صفحه ابتدایی کلیه عابر بانکها و اپلیکیشنهای مربوطه به عنوان تصویر پیش فرض

  • برگزاری تورنمنتها و مسابقات ورزشیمختلف در شهر تبریز

  انتظار میرود رئیس جمهور محبوب و کلیه مقامات کشوری دستورات مقتضی را جهت اجرای پیشنهادات فوق که هیچ هزینه مازادی برای دولت ندارد صادر کنند تا تبریز به عنوان نماینده کشور عزیزمان ایران سربلند از این میزبانی بین المللی  بیرون آید.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت پایتخت هنر محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار