مسئولان گروه سرمایه گذاری خارجی به همراه تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر و معاون شهردار تبریز از بافت های حاشیه نشین و فرسوده تبریز بازدید کردند.

  به گزارش تبریزمدرن، مسئولان گروه سرمایه گذاری ترکیه ای به دنبال دیدار با شهردار تبریز با حضور در تعدادی از مناطق بافت حاشیه نشین و فرسوده تبریز از این مناطق بازدید کردند.

  این گروه سرمایه گذاری در حال حاضر پروژه های بزرگ احداث انبوه مسکن در تهران را در دست اجرا دارد. احداث ۱۲۵۰۰ واحد مسکونی در عرض یک سال و همچنین احداث پروژه های ۲۰ هزار و ۳۵ هزار واحدی در کشور  و سرعت عمل این شرکت در تحویل این واحدها به متقاضیان از جمله نکات قوت فعالیت این گروه است.

  گفتنی است مسئولان این شرکت سرمایه گذاری به همراه محمد عزتی معاون شهردار تبریز، فریدون بابایی اقدم و محرم محمد زاده از مناطق حاشیه نشین انتهای ۴۲ متری، انقلاب و چوخورللار بازدید کردند.

  این گروه سرمایه گذاری یکی از گروه های سرمایه گذاری در احداث مسکن انبوه می باشد که علاوه بر اجرای طرح های بزرگ مسکن انبوه در چند کشور دو پروژه بزرگ ۲۰ هزار واحد و ۳۵ هزار واحدی را در کشور احداث کرده است.

  پیش از ظهر امروز شهردار تبریز در دیدار با گروه سرمایه گذار ترکیه‌ای بر آماده بودن بستر های قانونی و حمایت از سرمایه گذاری برای احیای بافت های فرسوده و حاشیه نشین تبریز تاکید کرده بود.

  شهردار تبریز در این دیدار با اشاره به اینکه در تبریز ۲۴۰۰ هکتار بافت ناکارآمد و حاشیه نشین شهری وجود دارد اظهار داشت: بسترهای قانونی حمایت از سرمایه گذار برای احیای بافت های حاشیه نشین شهری در تبریز مهیاست و شهرداری تبریز در این راستا از حضور شهرداران داخلی و خارجی استقبال می کند.

  گفتنی است نمایندگان و کارشناسان این گروه سرمایه گذاری بعد از دیدار با شهردار تبریز و دو عضو شورای شهر، به همراه معاون شهردار از بخشی از مناطق حاشیه نشین تبریز بازدید کردند.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت پایتخت هنر محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار