باپایان یافتن عملیات عمرانی احداث پل اتصال دهنده کوی نصربه استانداری اجرای پل دوم نیز که برروی فاز دوم بزرگراه دوکمال واقع شده آغاز شده ودرکمترین مدت زمان از پیشرفت خوبی نیزبرخوردارشده است.

  به گزارش تبریزمدرن، این مطلب را مهندس یعقوب هوشیار شهردارمنطقه ۵ تبریزاعلام کرد و گفت: تقاطع غیرهمسطح اتصال کوی استانداری و نصر از دو پل با عرشه بتنی تشکیل شده است.

  وی به مشخصات پل اول این پروژه بزرگ اشاره نمود و گفت : پل روگذر اتصال کوی های استانداری و نصر به یکدیگر با ۵۰ متر طول احداث شده است .

  مهندس هوشیار دراین رابطه خاطرنشان ساخت : همزمان با اجرای  احداث پل اول وهمچنین ۴ رمپ واقع درآن عملیات عمرانی احداث پل دوم نیز شروع شده است.

  وی در این رابطه افزود: پل روگذر دوکمال با هدف اتصال فاز دوم بزرگراه دوکمال به این تقاطع غیرهمسطح به طول ۱۰۵ متر و به عرض ۲۴ متر در حال اجرا است.

  وی دراین خصوص افزود : پل دوم از ۵ پایه تشکیل شده است. شهردارمنطقه پنج تصریح کرد : پل دوم از۳۰شمع تشکیل شده که  تاکنون اجرای ۲۴شمع آن به پایان رسیده وهمچنین عملیات فونداسیون ۲عددپایه آن انجام شده است .

  شهردارمنطقه ۵ تبریز طول مسیر اصلی این پروژه بزرگ را ۲۶۰۰ متر اشاره کرد و گفت : بابهره برداری از این تقاطع غیرهمسطح علاوه بر اینکه کوی نصر از بن بست بودن خارج می شودشاهد احداث فاز اول اتوبان ولایت نیزخواهیم بود.

  شایان ذکراست  پروژه تقاطع غیرهمسطح نصر به استانداری،  کوی‌های استانداری، نصر و سپهر را از بن‌بست خارج کرده و دسترسی آنها را به نقاط مختلف شهر امکان پذیر خواهد کرد.

  گفتنی است برای این پروژه۲۵۰میلیاردرریال هزینه پیش بینی شده است. از این طرح به عنوان فاز اول اتوبان ولایت یاد می شود.


ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت پایتخت هنر محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار