مسئولان استانی آذربایجان شرقی با تغییر پیمانکار چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز را اصلاح کردند.

    به گزارش تبریزمدرن،بعد از ترمیم و بازسازی چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز انتقادهای زیادی به این چمن انجام شده است. در این خصوص حتی چند بار مسئولان باشگاه تراکتورسازی تهدید کردند که حاضر به برگزاری دیدارهای خود در این ورزشگاه نیستند. با این وجود مسئولان ورزشی استان آذربایجان تلاش هایی انجام دادند تا چمن ورزشگاه برای بازی های لیگ قهرمانان آسیا به بهترین سطح ممکن برسد.

    شاهین درستکار، نماینده شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در استان آذربایجان شرقی درباره اصلاح چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز اظهار داشت: «بعد از نگهداری نامناسب چمن ورزشگاه یادگار امام(ره) توسط پیمانکار طرح و نارضایتی های به وجود آمده از وضعیت نامناسب چمن، در نیم فصل نسبت به تعویض پیمانکار نگهداری اقدام شد و موفقیت بی سابقه ای هم در این خصوص به دست آمد. با تکیه بر دانش بومی و با هماهنگی پیمانکار جدید موفق شدیم چمن را به شرایط مطلوب بازی برسانیم.»

    وی افزود: «سیستم هیتینگ  ورزشگاه طبق آخرین فناوری روز ساخته شده و شامل سه دیگ آب گرم است که البته در شرایط استاندارد ۲ دیگ کافی است اما یک دیگ اضافه برای مواقع اضطراری تعبیه شده است که مشکلی پیش نیاید. طبق مشاهدات عینی سیستم هیتینگ گرمایش از کف به صورت کامل بدون هیچ مشکلی در مجموعه اجرا شده و خوشبختانه وجود این سیستم موجب شده است تا تغذیه ایده آل توسط ریشه چمن ورزشگاه به خوبی تامین شود. با یاری خدا این روند را ادامه خواهیم داد تا بهترین چمن از لحاظ کیفی، یکنواختی و مسطح را در تبریز فراهم سازیم».

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت پایتخت هنر محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار